YAY! Er komt dan toch een derde 'Sex and the City'- film
We hebben de voorbije dagen al verschillende cadeautjes mogen ontvangen, maar het volgende nieuws is misschien wel het grootste geschenk van allemaal. Volgens Radar Online zou er namelijk toch nog een derde 'Sex and the City'-film op komst zijn en zien we de vier vriendinnen binnenkort dus opnieuw de straten van New York onveilig maken.
Zes jaar nadat de laatste 'Sex and the City'-film in de bioscopen verscheen, hebben actrices Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon en Kristin Davis getekend voor een vervolg op het populaire verhaal. Zo zullen we binnenkort Carrie, Samantha, Charlotte en Miranda er dus opnieuw op los zien roddelen, zoenen en shoppen.
Enige overtuiging
Hoewel wij als echte fans niet meer kunnen wachten tot we de derde film kunnen bekijken, was er voornamelijk één actrice die niet echt overtuigd was van haar terugkeer. Volgens Radar Online zou Sarah Jessica Parker het meeste problemen gehad hebben met het script. De actrice zou het namelijk niet erg fijn gevonden hebben dat haar personage op een meer volwassen manier zou geportretteerd worden. Haar collega's zouden haar na enkele veranderingen in het script dan toch hebben kunnen overtuigen.
Volgens een bron dichtbij de cast zouden de opnames in de zomer van 2017 van start gaan. Een officiële bevestiging moet er wel nog komen, maar onze dag kan alvast niet meer stuk!
Lees ook: