Geld besparen? Bij déze supermarkt vind je de goedkoopste huismerkproducten Beeld Getty Images
Geld besparen? Bij déze supermarkt vind je de goedkoopste huismerkproductenBeeld Getty Images

Geld besparen? Bij déze supermarkt vind je de goedkoopste huismerkproducten

Boodschappen doen is tegenwoordig een duur grapje. Het is daarom een kunst om de beste aanbiedingen en koopjes te vinden. Wil je geld besparen? Koop dan zo veel mogelijk huismerkproducten. Maar bij welke supermarkt zijn die het goedkoopst?

Wij vertellen je waar jij je huismerkproducten moeten kopen om flink wat geld te besparen!

Goedkoopste huismerkproducten

De Consumentenbond heeft uitgezocht bij welke supermarkt de huismerkproducten het voordeligst zijn. En wat blijkt? Dat is dus niet bij de Lidl of de Aldi. Nee, de goedkoopste huismerkproducten haal je bij de Dirk. De prijzen van ‘basisproducten’ ligt bij de Dirk maar liefst 11 procent onder het gemiddelde.

De duurste supermarkt voor huismerkproducten? Dat is de Spar. Daar liggen de prijzen van die producten 26 procent boven het gemiddelde. Een flink verschil dus!

Uit het onderzoek kwam ook de opvallende conclusie dat budgetsupermarkten Lidl en Aldi slecht scoren qua laagst geprijsde producten. Aldi zit zelfs op hetzelfde niveau als de Albert Heijn.

Lees ook: Handig om te weten: tips om water te besparen

A-merken nog steeds duur

De Consumentenbond kwam ook tot de ontdekking dat het prijsverschil tussen huismerken en A-merken nog groter is dan eerst. Vier jaar geleden lag het prijsverschil rond de 40%, maar dat is momenteel 50%. Oftewel, het is stukken goedkoper om huismerken te kopen! Kijk dus eens wat vaker in de onderste schappen voor de fijnere prijsjes.

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.

RedactieGetty Images

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden