PREMIUM
Adventskalender 8 december: Win 1x een bareMinerals lippakket
December is de maand van geven en wij delen graag met jou, als vaste bezoeker van onze site! Dit doen we met een online adventskalender waarbij we elke dag tot de kerst een gave winactie online zetten. Vandaag maak je kans op een luxe pakket met drie lipproducten van bareMinerals!
BareMinerals lipproducten
Weet jij al wat je aandoet tijdens de kerst? Laat het afhangen van de prachtige rode lippenstift van bareMinerals! Een echte klassieke kerstkleur, toch?
Vandaag geven zij een set met drie prachtige lipproducten weg: de Mineralist Lasting Matte Liquid Lipstick en Lip Liner die zeker zes uur mooi blijft zonder te vervagen. Als kers op de taart geven ze ook de hydraterende Ageless Phyto-Retinol Lip Balm mee, die lijntjes minder zichtbaar maakt en de liptextuur verbetert. Met deze lip combo ben jij dus letterlijk om te zoenen!
Hoe maak je kans?
Wil jij kans maken op deze leuke prijs van bareMinerals? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en vul je gegevens in in het onderstaande formulier. De winnaars krijgen het z.s.m. te horen als ze gewonnen hebben.