Ellen Beekmans adventskalender 10 Beeld Ellen Beekmans/Cilla TIbbe
Ellen Beekmans adventskalender 10Beeld Ellen Beekmans/Cilla TIbbe

PREMIUM

Adventskalender 10 december: Win 3x prachtige ring van Ellen Beekmans

December is de maand van geven en wij delen graag met jou, als vaste bezoeker van onze site! Dit doen we met een online adventskalender waarbij we elke dag tot de kerst een gave winactie online zetten. Vandaag maak je kans op deze beeldschone ring van Ellen Beekmans!

Vergulde ring van Ellen Beekmans

Ben jij van de glitter en glamour tijdens de feestdagen? Steel de show met deze prachtige vergulde ring uit de nieuwe collectie van Ellen Beekmans. De grote, facet geslepen roze steen is 1,3 x 1,3 cm en is daardoor een echte eye catcher en is afgewerkt met extra laagjes goud. De ring is 100% nikkelvrij en in maat verstelbaar en past dus altijd. Super feestelijk!

Ellen heeft verschillende museumcollecties ontworpen en haar sieraden worden door talloze vrouwen, van Koningin Maxima en prinses Mabel tot Dionne Stax en Lonneke Nooteboom gedragen en omarmd. Alle sieraden worden met de hand in Nederland gemaakt in Ellens Atelier in Hilversum.

Hoe maak je kans?

Wil jij kans maken op deze schitterende ring? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en vul je gegevens in in het onderstaande formulier. De winnaars krijgen het z.s.m. te horen als ze gewonnen hebben.

Redactie FlairEllen Beekmans/Cilla TIbbe

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden