Vind je vis lekker maar heb je niet veel tijd om het te bereiden? Dan hebben wij het ideale recept voor jou! Deze ovenschotel kun je maken met de vis die jij lekker vindt. Wij hebben voor pangasiusfilet gekozen.
Recept voor 4 personen
Tijd: 15 min. + 25-30 min. in de oven
Dit heb je nodig:
- 3-4 pangasisufilets
- 2 zakjes voorgekookte aardappelpartjes (a 450 gr per stuk)
- halve prei
- 1 paprika
- halve courgette
- 2 tl tijm
- zout/peper
- 200 ml creme fraiche
- handje geraspte kaas
Zo maak je het:
Verwarm je oven voor op 200 graden. Snijd de vis in stukjes. Snijd ook de prei, paprika en courgette in stukjes. Doe de vis, aardappelpartjes en de groenten in een ingevette ovenschaal. Breng alles op smaak met tijm, zout en peper en eventueel andere kruiden. Even door elkaar mengen.
Vervolgens meng je ook de crème fraiche erdoor. Afmaken met een klein beetje geraspte kaas. Zet het geheel voor ongeveer 25-30 minuten in de oven. Let op: als de ovenschotel te bruin wordt, dek hem dan af met wat aluminiumfolie.
Eet smakelijk!
Sofie
Dit recept komt van Lekker en Simpel, de blog van Sofie