PREMIUM
#LOVEMYLIJF: ‘Ik heb pittige jaren achter de rug en wil mezelf meer accepteren zoals ik ben’
Elke week showt een lezeres haar lijf en vertelt ze waar ze blij én minder blij mee is.
Lilian Finn (31) werkt als freelance auteur en spreker
Lengte 1.73 m
Gewicht 92 kilo
Waarom in Flair?
“Ik heb pittige jaren achter de rug en wil mezelf meer accepteren zoals ik ben. Ik schrijf erotische verhalen en het leek me heel tof om een shoot als deze te doen, waarbij ik mezelf op deze manier laat zien. Zeker nu, een jaar na mijn ergste depressie. Na onderzoeken, therapie en met medicatie gaat het stukken beter. Ik voel nog steeds de highs en de lows, maar lig niet meer te huilen op de bank.
En ik heb me al ruim een jaar niet meer gesneden, iets waar ik heel trots op ben. Ik heb een tattoo over de littekens op mijn heup laten zetten: things as they ought to be. Dingen zoals ze moeten zijn. Die laat ik graag zien op de foto, omdat ik vrouwen wil meegeven dat ze zich niet hoeven te schamen voor hun littekens.”
Gezicht & haar
“Ooit had ik een volle bos. Maar na mijn bevalling vier jaar geleden en drie keer corona ondanks drie vaccinaties is daar niet veel meer van over. Met mijn ogen ben ik blij: als ik gelukkig ben, zie je dat meteen. Mijn neus staat wat scheef door rugby. En mijn mond ook een beetje.”
Borsten
“Ze zijn met cup 85D erg aanwezig en daar hou ik van. Ik kan mooie lingerie erg waarderen, maar de beha en dit broekje zijn mijn enige complete set. Meestal mix en match ik, afhankelijk van mijn bui. Ik ben blij dat mijn borsten goed in verhouding zijn en dat mijn lichaam mooi in balans is.”
Armen en benen
“Ik haatte mijn bovenarmen. Ik ben in 2020 getrouwd en wilde alleen jurken met lange mouwen passen. Totdat de verkoopster aankwam met een jurk met blote bovenarmen. In de spiegel zag ik: dit is dé jurk. Ik keek niet eens meer naar mijn armen, zo mooi.”
Buik
“Mijn zwangerschap was traumatisch: mijn zoon groeide sneller dan mijn baarmoeder aankon, maar daar kwamen we pas vrij laat achter. Ik had continu pijn en ben met 38 weken ingeleid. Fysiek en mentaal was ik helemaal op. Nu associeer ik mijn buik nog steeds met pijn en heb ik de diagnose PTSS gekregen. Mijn man en zoon mochten mijn buik de eerste jaren ook niet aanraken, maar daarin ben ik iets relaxter geworden.”
Billen
“Hoe voller ik ben, hoe ronder ze worden. Mijn man is een billenman, die heeft me liever wat zwaarder. Ik ben ook wel tevreden over mijn billen: ze zitten gewoon altijd goed in een broek.”
Eindcijfer 7
“Er is een foto van mij in bikini, hand in hand met mijn zoontje. Wat een onflatteuze foto, dacht ik, tot ik zijn gezicht zag, met zijn gelukkige grijs en pretoogjes. Dat is belangrijker dan een ‘goed’ bikinilijf. Wat fijn dat dit mooie moment is vastgelegd, besloot ik.”
Deze #lovemylijf staat in Flair 08-2023. Ook meedoen? Stuur een mail naar flair@dpgmedia.nl, met als onderwerp ‘Love my lijf’.