Soundos Beeld Soundos
SoundosBeeld Soundos

PREMIUM

Peptalk Soundos: ‘Investeer in een goede psycholoog’

Iedere maandag een stukje empowerment van Soundos zoals alleen zij dat kan. Mét zelfspot, humor, af en toe bikkelhard, maar altijd spot-on!

Soundos over de juiste psycholoog vinden

In deze derde aflevering van Peptalk Soundos heeft Soundos El Ahmadi een belangrijk advies: Date met psychologen tot je de juiste vindt.

Zo zegt ze: “Je mental health is zo belangrijk. Af en toe naar Gucci gaan en spullen kopen om op die manier gaten in je ziel te vullen, werkt niet. Je hebt een psycholoog nodig: iemand die goed naar je luistert. Investeer daarin en minder in Gucci.”

Redactie FlairSoundos

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden