Politicus Thierry Baudet (39) wordt voor de eerste keer vader. Samen met zijn vrouw Davide (26) zijn ze in verwachting van een kindje. In een interview met het blad Weekend vertelt Davide dat ze op dit moment 21 weken zwanger is.
Eerste kindje
Het stel trouwde vorig jaar en kunnen hun geluk niet op. “Het is echt zoiets geweldigs. Zoiets moois om mee te maken,” vertelt Thierry. Hij kijkt enorm uit naar het vaderschap. “Heel veel liefde en heel veel blijdschap. Dat is wat ik voel.” De parents to be weten inmiddels ook het geslacht van hun kindje. Ze zijn in verwachting van een zoontje. Al maakt het geslacht Thierry niks uit. “Je hoopt dat je het kind gelukkig kan helpen worden en dat het gezond is. Dat is belangrijk.”
Davide is het meest benieuwd naar de ogen van haar kind. “Ik ben ook benieuwd hoe hij straks uit z’n ogen kijkt. Of hij ook groene ogen heeft, zoals Thierry. Of misschien blauw, dat zou ook nog kunnen.”
Lees ook
Thierry Baudet is in het huwelijksbootje gestapt met zijn verloofde Davide
Haatreacties
Op Twitter brengt de politicus zijn volgers op de hoogte van het grote nieuws. “Davide en ik verwachten ons eerste kindje!” aldus Thierry. Daarop volgen uiteenlopende reacties. Mensen hebben nu al hun mening klaar over het ongeboren kindje en daar is niet iedereen het mee eens.
Twitterend Nederland
Davide en ik verwachten ons eerste kindje! In deze video vertellen wij over ons grote geluk: https://t.co/IiVdosUuOA
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) May 18, 2022
Zullen we met zijn allen bidden dat dit een sympathiek, redelijk, on-narcistisch, anti-nazi persoontje gaat worden?
(En ik bid anders nooit!)Thierry Baudet en vrouw verwachten eerste kind https://t.co/I8MbBak5cB (via @NUnl)
— Rick Bolt 🇺🇦🧴💉 (@RickBolt9) May 18, 2022
Thierry en zijn betere helft krijgen een zoontje. En dat is natuurlijk hartstikke leuk voor ze.
En nu gaan we genieten van de online haat die deze mensen en het ongeboren kind hier over zich heen krijgen van mensen die vooraan staan als het om tolerantie en inclusie gaat.
— Svennus J. Max (@SvensTweet) May 18, 2022
Wat een walgelijk, lage, haatvolle reacties op het bericht van Thierry Baudet dat hij en Davine een kindje verwachten. Wat een walgelijk volk loopt er hier in dit pleurisland rond. Ziek in hun kop, geen moreel kompas meer. WTF is er met deze mensen aan de hand? Hersenschade?
— Luna Tik / 📵 / IkPrikNiet (@YMerkesteijn) May 18, 2022
En maar roeptoeteren over fatsoen.
Wat een shitload aan bagger van de ‘nette mensen’. Duivels.
Echt zum kotzen. #deugersRiool #Thierry #baby pic.twitter.com/z3mrUIlCus
— Mel 💕 (@MissMel_12_) May 18, 2022
‘Vroeger’ was ik trots op de oh zo nuchtere Nederlandse mentaliteit. Tegenwoordig schaam ik mij regelmatig.
De ‘keywords’ van Deanie zijn natuur, dieren, mensen en liefde en dan is dit haar reactie op het baby 🍼👶🏻nieuws van Thierry en Davide?
In en in triest. pic.twitter.com/80i290csLf
— 🌸Simone Juffermans (@SimoneSays123) May 18, 2022
Jullie kennen mij als fel criticaster van onder andere Thierry Baudet. Maar dat hij en Davide kindje krijgen boeit me totaal niet en grappen er over ook niet.
Niemand kiest zijn eigen ouders uit. Dat kind kan er ook niets aan doen. Heeft niets met de waanzin van FVD te maken.
— Sherry Baudet 🇺🇦 (@sherrybaudet) May 18, 2022
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.