Moeder Insiya wacht Indiase president op om aandacht te vragen voor ontvoerde dochter
Nadia Rashid, de moeder van het ontvoerde meisje Insiya, wacht vandaag op de Dam in Amsterdam de Indiase president op. De president van India is momenteel in Nederland op staatsbezoek. Nadia wil van deze gelegenheid gebruikmaken om aandacht te vragen voor haar ontvoerde dochter.
Vriendschap tussen Nederland en India
Insiya is ondertussen al meer dan vijf jaar geleden ontvoerd en ze is nog niet thuis. In onderstaande video vraagt moeder Nadia aandacht voor haar hartverscheurende verhaal aan koningin Máxima. Ook geeft Nadia aan gebruik te willen maken van de komst van de Indiase president. Hij is van 5 tot 7 april op staatsbezoek in Amsterdam om 75 jaar vriendschap te vieren tussen Nederland en India.
“Hoe mooi is het als dit staatsbezoek en deze vriendschap worden bezegeld met de terugkomst van Insiya naar Nederland. En dat wij, als Nederland, haar terugkomst samen kunnen vieren”, zegt Nadia onder andere in de video.
De tekst gaat verder onder de post.
Dit bericht op Instagram bekijken
Insiya ontvoerd
Op 29 september 2016 werd de toen tweejarige Insiya ontvoerd door haar vader. Het was de meest gewelddadige ontvoering van een minderjarig kind ooit in Nederland. Haar moeder Nadia probeert al jaren met man en macht om haar dochter veilig thuis te krijgen. Helaas is dat tot op heden nog niet gelukt. Inmiddels is Insiya al meer dan vijf jaar illegaal in India.
Dit bericht op Instagram bekijken
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.
Bron: Bring Insiya Back | Beeld: Mariel Kolmschot