Win weekendkaarten voor Concert at Sea
Concert at Sea komt er weer aan! Met een groep vrienden naar het Zeeuwse strand. Vooraan staan bij je favoriete artiest. Genieten met een biertje in je hand en lekker eten. Een rondje in het reuzenrad en met een cocktail kijken naar de zonsondergang. Zie jij dit al helemaal voor je? Flair mag 3x2 kaarten weggeven voor Concert at Sea!
Line-up
Chef’Special, Rowwen Hèze, Matt Simons, Rondé, Orange Skyline, BADE, The Dirty Daddies, Wipneus & Pim en Liptease spelen op de tiende editie van Concert at SEA. Eerder was al bekend dat Lenny Kravitz, Counting Crows, Racoon, Kensington, Miss Montreal, Dotan, Typhoon en gastheer BLØF op het tweedaagse festival op de Brouwersdam in Zeeland spelen.
Winnen
Wil jij kaarten winnen voor Concert at Sea op 26 en 27 juni? Laat dan hier je gegevens achter in het winformulier en maak kans!