Met korting naar Yoga Festival Eindhoven Beeld
Met korting naar Yoga Festival Eindhoven

Met korting naar Yoga Festival Eindhoven

Twee dagen lang yoga, mediteren, verbinden, genieten, ontspannen, dansen en nog veel meer in het 100 jaar oude Stadswandelpark in Eindhoven. De eerste editie van het Yoga Festival in Eindhoven komt eraan, en zal plaatsvinden op 13 en 14 juni. Wil jij hier bij zijn? Met Flair kun je nu gaan met korting!

Get connected

Je krijgt les van docenten van lokale yogascholen, maar ook van nationale en internationale bekende docenten. Samen met hen is er aandacht voor hedendaagse yoga, maar juist ook aan de oudere yogatradities. Dat maakt het Yoga Festival Eindhoven uniek. Een ervaring waarin verbinden centraal staat. Het thema is dan ook: Get Connected, met jezelf en de ander.

Het festival is voor beginners, geoefenden en gevorderden. Voor jong en oud. Ben je beginner? Dan zijn de korte kennismakingssessies misschien iets voor jou. Wil je de diepte in? Dan zie we je bij de workouts.

Met korting naar het Yoga Festival Eindhoven

De winnaars zijn inmiddels bekend. Staat jouw naam hier helaas niet tussen? Niet getreurd! Door middel van deze exclusieve code, kun je met Flair toch met korting gaan!

10 euro korting op een dagticket als kortingscode: GETCONNECTED01 wordt gebruikt.

15 euro korting op een weekendticket als kortingscode: GETCONNECTED02 wordt gebruikt.

www.yogafestivaleindhoven.nl

Flairathome

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden