3 dagen Amsterdam vanaf €149 per persoon
Shoppen, cultuur snuiven, lekker eten: in Amsterdam is altijd wat te doen. En voor de nodige ontspanning duik je heerlijk de spa van dit mooie hotel in.
Marlies en Jorian gingen al op zoek naar de leukste hotspots in deze stad. Bekijk ze hier en in Flair 02.
Het hotel
Het Corendon Vitality Hotel Amsterdam**** is sinds het voorjaar van 2015 geopend. De hotelkamers zijn ruim, stijlvol ingericht en beschikken over een luxe badkamer en koffie- en theefaciliteiten. Dankzij het speciale Corendon-bed word je uitgerust wakker en in de Vitality Spa van maar liefst 1.000 m² kun je heerlijk ontspannen. Liever de stad in? Met de tram sta je binnen twintig minuten in hartje centrum. Slenter door het Vondelpark, breng een bezoek aan het Rijksmuseum of Van Gogh Museum en ga shoppen in de Negen Straatjes.
Dit krijg je allemaal
- 2x overnachting
- 2x ontbijt
- 4 uur toegang tot de Vitality Spa, inclusief badslippers en badjas
- Massage of gezichtsbehandeling van 25 minuten
- Welkomstdrankje in AY Restaurant & Bar
- Gratis upgrade naar een Deluxe-kamer
- Stadsplattegrond
Reserveren
Dit arrangement geldt t/m 30 april 2016 m.u.v. feest- en evenementendagen en is o.b.v. 2 personen per kamer en o.b.v. beschikbaarheid. Reserveren kan via Corendonhotels.com/flair of via 020-8207888. Vermeld daarbij dat het gaat om de FLAIR-Amsterdam-aanbieding. De prijs is excl. toeristenbelasting. Bij aankomst kunt u een tijdstip reserveren voor uw bezoek aan de Vitality Spa (uiterlijk 16.00 uur). Voor elk uur extra in de spa kan bijbetaald worden. Kinderen tot 16 jaar zijn niet toegestaan in de spa, jongeren tussen de 16 en 18 jaar zijn welkom onder begeleiding van een volwassene. De reservering kan niet worden geannuleerd/gewijzigd. De kosten worden op een creditcard belast na voltooiing van de reservering. Extra’s dienen in het hotel te worden afgerekend.