Zien: Anna Nooshin brengt swimwear collectie uit! Beeld
Zien: Anna Nooshin brengt swimwear collectie uit!

Zien: Anna Nooshin brengt swimwear collectie uit!

Blogger, vlogger, schrijfster, presentatrice... Anna Nooshin is een bezig bijtje en staat erom bekend een echte #girlboss te zijn. In haar vlogs is te zien dat ze van hot naar her vliegt voor haar werk, en toch heeft de brunette alweer iets van haar lijstje kunnen afstrepen. Want zojuist kondigde Anna haar eigen swimwear collectie aan. Yay!

Badkleding

Op Instagram deelde de Expeditie Robinson-kandidaat de eerste beelden van de door haar ontworpen badkleding. Ze ontwierp de collectie voor lingeriemerk Hunkemöller, een merk waar Anna eerder ook al mee samenwerkte. Met deze samenwerking treedt de alleskunner in de voetsporen van presentatrice en model Sylvie Meis, die jarenlang het gezicht was van Hunkemöller.

Comfort voorop

Over de samenwerking vertelt Anna: "Bij badkleding vind ik comfort het áller belangrijkste en daarom hebben we in deze collectie heel erg rekening gehouden met het functionele aspect. Vrouwen met grotere borsten maar een smalle taille kunnen alle bandjes zelf knopen en verstellen en ook de broekjes zijn extra klein, een primeur voor Hunkemöller."

Sexy

De collectie moet naast comfort ook bijdragen aan een zelfverzekerd gevoel, vertelt Anna. "Ik wil dat iedere vrouw die de stukken draagt zich direct heel sexy en zelfverzekerd voelt. Ik wil niet dat ze zich nog druk hoeft te maken om los vallende bandjes, irritante knellingen of te wijde/te strakke taferelen."

We moeten nog héél even wachten op de door Anna ontworpen badkleding, want de items zijn pas per februari 2017 te koop in geselecteerde Hunkemöller winkels en natuurlijk ook online. Can't wait!

Bron: Grazia, Instagram, Hunkemöller.com

Lees ook:

Anne-Flore Muller

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden