Sarah van Soelen geeft haar mening over foto's André en Monique: 'Daar pas ik voor'
Ook Sarah van Soelen, de ex van André Hazes, heeft de (intieme) foto's van André en Monique gezien. En uiteraard heeft ze een mening, die ze laat weten aan Shownieuws.
Goede afsluiter
“Als hij denkt dat hij hier gelukkig van wordt, moet hij dat lekker doen”, aldus Sarah. André's ex laat weten dat ze de zanger al eventjes niet gesproken heeft. Sarah laat weten dat ze André heeft geblokkeerd op Instagram.
“Ik volg hem allang niet meer. Al vanaf het begin dat het uit is”, laat Sarah aan Shownieuws weten. “Het is een goede afsluiter. Ik heb André Hazes namelijk nergens voor nodig. Je krijgt een hoop leugens. Daar pas ik voor.”
Lees ook Gespot in het zwembad: zijn André en Monique toch weer samen?
Geen contact
Sarah van Soelen laat luid en duidelijk weten dat er geen contact meer is tussen haar en André. “Voor wat moet ik hem spreken? Ik ben doorgegaan en ben nu gelukkig.” Ze laat echter weten dat er nog geen nieuwe liefde op haar pad is gekomen. “Nee, daar ben ik nog helemaal niet mee bezig”, aldus Sarah.
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.
Bron: Linda.nl | Beeld: Brunopress