Gordon Beeld Brunopress
GordonBeeld Brunopress

Gordon reageert op geruchten: ‘Alleen maar tranen’

Sinds gisteren gaat het gerucht dat Gordon en zijn verloofde Gavin uit elkaar zijn. Gordon besluit vandaag te reageren op alle roddels.

Is het waar dat hij en Gavin niet meer bij elkaar zijn?

Gordon en Gavin

Gordon en Gavin verloofden zich een aantal weken geleden. De zanger leek in de zevende hemel met zijn Gavin. Maar helaas, het sprookje is toch tot een einde gekomen.

Evert Santegoeds liet gisteren weten dat het opvallend was dat Gordon al dagen niks had geplaatst over zijn lover. Ook zou Gordon een trip naar Melbourne (waar Gavin woont) vroegtijdig hebben afgebroken. Hij verwijderde eveneens alle verliefde kiekjes die hij had gedeeld van hem en Gavin.

Over en uit

Gordon laat vandaag op Instagram weten dat de geruchten waar zijn een hij kapot is van de breuk. Hij plaatst een foto met de tekst ‘million feelings but zero words’ op zijn Instagram. Ook deelt hij een foto met deze wijze woorden: “If they were meant to be in your life, nothing could ever make them leave. If tehy weren't nothing in the world could make them stay.”

De zanger kan zelf de woorden niet vinden om zijn gevoelens uit te drukken. “Alleen maar tranen...maar we gaan gewoon weer door”, schrijft de zanger in de caption. Helaas toch geen happy end voor Gordon. Het was ‘m echt gegund.

Live, laugh, lover

Dit zijn de exen van Gordon

Bron: Instagram

Merel DuitBrunopress

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden