2019-02-11 00:00:00 AMSTERDAM - Andre Hazes met zijn partner Monique Westenberg bij de uitreiking van de Edison Muziekprijzen 2019 in de Westergasfabriek in Amsterdam. ANP COPYRIGHT MMP MISCHA SCHOEMAKER Beeld MMP
2019-02-11 00:00:00 AMSTERDAM - Andre Hazes met zijn partner Monique Westenberg bij de uitreiking van de Edison Muziekprijzen 2019 in de Westergasfabriek in Amsterdam. ANP COPYRIGHT MMP MISCHA SCHOEMAKERBeeld MMP

Betekent dít dat André Hazes binnenkort op één knie gaat voor Monique Westenberg?

André Hazes verklapte in december vorig jaar dat hij in 2019 zijn vriendin Monique Westenberg ten huwelijk zou gaan vragen. De zanger is echter nog niet op één knie gegaan voor zijn Mo, maar na gisteren zal daar binnenkort verandering in moeten komen.

De twee waren gisteren op een bruiloft en Mo heeft een heel opvallende foto van de bruiloft gedeeld, waarbij ze extra druk legt op Dré voor een aanzoek.

Lees ook André Hazes reageert op geruchten rondom zwangerschap Monique

Op Instagram deelt de blondine een foto van het bruidsboeket dat ze heeft gevangen. "Vangst van de dag", schrijft ze erbij. En als we de traditie mogen geloven - degene die het bruidsboeket vangt, is de volgende die gaat trouwen - dan zal André haar binnenkort toch echt ten huwelijk moeten vragen.

Aanzoek

Vorig jaar in december onthulde de zanger dat Monique écht mevrouw Hazes zal gaan heten. "2019 gaat het jaar van Monique worden, dat heeft ze verdiend. Ze heeft het niet makkelijk met mij gehad", zei hij destijds tegen Privé.

Hoe het aanzoek eruit gaat ziet, wist Dré nog niet. Maar hij heeft grootse plannen en zal zijn vriendin ten huwelijk vragen in het bijzijn van familie en vrienden. "1+1=2, dus iedereen verwacht dat dit met kerst gaat gebeuren. Dat vind ik dan weer niet leuk, want dan ligt het er misschien te dik bovenop."

JA, ik wil

Monique heeft wel grote verwachtingen van het aanzoek. "Ik verwacht toch dat hij iets origineels gaat doen, dit jaar nog", zegt ze in april tegen De Telegraaf. Als Dré dan eindelijk op één knie voor haar gaat, zal ze in ieder geval volmondig JA zeggen.

Trouwplannen

Hoewel Dré grootse plannen heeft voor zijn grote dag, hoeft het voor Monique allemaal niet zo groot. "Ik wil het liefst trouwen met alleen familie en beste vrienden om ons heen. Een klein huwelijk", vertelt ze aan Story. "Maar André wil alles groots aanpakken. Daarin zullen we elkaar tegemoet moeten komen."

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.

Bron: Story, RTL Boulevard, De Telegraaf | Beeld: ANP

Shivani BoerMMP

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden