'B&B Vol Liefde': 'Hans wil kokkerellen, zij achter het fornuis en hij erachter swaffelend in een walm van uien en knoflook' Beeld still
'B&B Vol Liefde': 'Hans wil kokkerellen, zij achter het fornuis en hij erachter swaffelend in een walm van uien en knoflook'Beeld still

'B&B Vol Liefde': 'Hans wil kokkerellen, zij achter het fornuis en hij erachter swaffelend in een walm van uien en knoflook'

Het tweede seizoen van B&B Vol Liefde is van start gegaan. In de eerste aflevering ontvangen de B&B-eigenaren Hans, Astrid, Denise en Richard hun eerste Nederlanse gasten. Tijd voor ongemakkelijke momenten en veel geflirt!

Tweede seizoen B&B Vol Liefde

B&B Vol Liefde was vorig seizoen onwijs populair. Mensen zaten daarom massaal voor de buis voor de aftrap van het tweede seizoen. In de eerste aflevering konden we Hans uit Italië, Denise uit Spanje, Astrid uit Oostenrijk en Richard uit Portugal zien bij de eerste ontmoeting met hun gasten.

Seksueel getint grapje

Hans heeft gelijk een klik met Hayriye. "Als ze allemaal zo zijn, wordt het nog moeilijk een keuze maken", aldus Hans. Hans is niet vies van hier en daar een seksueel getint grapje. Hayriye vertelt dat ze al 6 jaar niet meer met een man op de bank heeft gezeten, waarop Hans reageert: "Je hoeft ook niet alleen op een bank te zitten, hoor. (...) Mag dat wel zo ondeugend zijn na 50 jaar? Waar staat dat het niet kan?"

Hayriye kan er gelukkig om lachen en is onder de indruk van Hans. "Ik heb een goede klik met Hans. "Ik denk dat hij mij leuk vindt. Maar ik zei ook: 'Er komen nog een paar.' Ik ben daar wel nuchter in. Realistisch", aldus de eerste gast van Hans.

Flirten

Ook bij Denise gaat de eerste ontmoeting soepel. De gespierde Dave is voor haar naar Spanje gekomen. Denise vindt hem leuk en gelukkig is hond Joey ook enthousiast. Dave begint al snel te flirten. "Flirten hoort erbij. Ik ben hier niet voor niets gekomen", vertelt Dave.

Denise is blij met haar eerste gast. "Hele leuke spontane jongen. Heel actief. Ziet er goed uit, verzorgd. Je ziet dat hij van sporten houdt."

Dave durft zich ook gelijk open te stellen. Zo vertelt hij dat hij al eens verloofd is geweest. "Ik ben een jaar verloofd geweest. We waren zes jaar samen ongeveer. (...) Ik kwam in de auto een kaart tegen en daaruit bleek dat ze al een jaar een affaire had."

Ongemakkelijke stiltes

Astrid heeft iets minder succes. Als haar gast Alex is aangekomen, zijn er veel ongemakkelijke stiltes. "Ben benieuwd naar wat er nog meer achter hem schuilt. En of we ook een beetje natuurlijk met elkaar om kunnen gaan, de komende dagen", aldus Astrid. Alex heeft het juist naar zijn zin. "Het voelt echt heel fijn. Astrid is een leuke vrouw."

Lees ook Debbie van ‘B&B Vol Liefde’ vertelt over haar liefdesleven: ‘Fijn om la dolce vita met hem te kunnen delen’

Twitter

Mensen raken niet uitgepraat over de eerste aflevering van B&B Vol Liefde.

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.

Bron: AD.nl | Beeld: still Videoland

Merel Duitstill

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden