André Jr. onzeker over deelname Hazes-shows
Kersverse vader André Hazes Jr. twijfelt over zijn deelname aan de Holland Zingt Hazes-shows. De aankomende shows in maart zal hij gewoon op het podium staan, maar of hij het jaar daarop weer mee zal zingen, kan de zanger nog niet met zekerheid zeggen.
Eerbetoon
Het eerbetoon aan zijn overleden vader is een intitiatief dat al vijf jaar op rij gehouden wordt in Ziggo Dome. De concerten staan geheel in het teken van de van wijlen zanger André Hazes, en de concertzaal zal - net als voorgaande jaren - weer omgedoopt worden tot de grootste kroeg van Nederland. Door middel van state-of-the-art hologramtechnieken, wordt dit keer de illusie gewekt dat de overleden zanger zelf in de uitverkochte zaal staat.
Bijzonder
André Hazes Jr. laat aan Telegraaf weten dat hij erg uitkijkt naar de concerten in maart. "Het vijfjarig jubileum wil ik gewoon nog graag doen", aldus André. "Daarvoor wordt ook alles uit de kast getrokken, tot een 3D-versie van die ouwe op het podium aan toe. Dat wordt zo bijzonder, het is straks net alsof hij er echt weer staat."
Eigen koers varen
Toch stelt de zanger dat hij liever zijn eigen koers gaat varen. De ruzie met zijn moeder en zus speelt ook een grote rol in deze overweging. "Ik hoop dat het nog honderd jaar door kan gaan", zegt de zanger. "Maar of ik er dan ook weer bij ben? Eerlijk gezegd, twijfel ik nogal. Ik wil nu toch meer mijn eigen koers varen, al blijven de optreden in de Ziggo erg uniek, als jaarlijks eerbetoon aan mijn vader."
Bron: RTL
Lees ook: