André en Sarah geven duidelijkheid: 'Of wij snel aan kinderen willen beginnen?' Beeld Brunopress
André en Sarah geven duidelijkheid: 'Of wij snel aan kinderen willen beginnen?'Beeld Brunopress

André en Sarah geven duidelijkheid: 'Of wij snel aan kinderen willen beginnen?'

André Hazes en Sarah van Soelen zijn al een aantal maanden dolgelukkig met elkaar. Met zijn ex Monique heeft André al zoon Dré, maar wil hij nog meer kinderen? En wil hij die dan met Sarah?

De zanger geeft eindelijk antwoord op deze vraag die zovelen bezighoudt.

Wat gaan mensen denken?

"Ik ben dol op kinderen en heb geen angst bij de gedachte om nog een kind te krijgen. Integendeel. Maar eigenlijk wil ik daar nu niet over nadenken", geeft André toe. Het is nu nog niet het moment, vindt hij. En hij vindt het dan ook vervelend dat het hem regelmatig wordt gevraagd. Want met de meningen van anderen, is hij wel degelijk bezig. "Wat gaan mensen denken? En is het niet te vroeg? We zijn er dus niet mee bezig. Voorlopig staan er geen kindjes op de planning", aldus André.

Tattoo's

Wel willen de twee matching tattoo's laten zetten. André is nu nog bezig met de verlovingsdatum van hem en Monique weg laseren uit zijn nek, maar daarna wil hij net als Sarah deze tekst laten zetten: “I love her, not for the way she silences my demons, but for the way her demons dance with mine. Zij heeft deze versie, maar dan met 'him', al op haar rug staan:

Lees ook André en Sarah laten hun ‘demons’ met elkaar dansen: beiden laten matching tattoos zetten

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.

Bron: Telegraaf | Beeld: Brunopress

Tessa HeinhuisBrunopress

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden