Acht jaar celstraf voor presentator Frank Masmeijer
Voormalig televisiepresentator Frank Masmeijer (56) is vanochtend veroordeeld tot acht jaar celstraf vanwege drugssmokkel. Tegen hem was zeven jaar celstraf geëist.
Lees ook: Dit televisieprogramma is de grote winnaar van de Gouden Televizier-Ring
Als showmaster maakte Masmeijer in de jaren tachtig naam met programma’s als Dinges en De Holidayshow kluisterde hij miljoenen kijkers aan de buis. Na zijn tv-carrière vertrok hij naar België en zette daar horecazaken op.
Cocaïne
Masmeijer werd in 2014 aangehouden voor cocaïnesmokkel via de haven van Antwerpen. Hij zat tien maanden in voorarrest en werd toen vrijgelaten in afwachting van de uitspraak in zijn rechtszaak. Masmeijer was zelf niet bij de uitspraak aanwezig.
Volg jij onze huishoudpagina al? Hier vind je al onze huishoudtips handig op een plek: www.facebook.com/flairathome