22-jarige 'The Voice'-zangeres Christina Grimmie doodgeschoten Beeld
22-jarige 'The Voice'-zangeres Christina Grimmie doodgeschoten

22-jarige 'The Voice'-zangeres Christina Grimmie doodgeschoten

In 2014 nam Christina Grimmie deel aan de Amerikaanse 'The Voice'. Vrijdagavond schoot een gewapende man met twee pistolen op zak Christina Grimmie koelbloedig neer terwijl ze handtekeningen uitdeelde aan haar fans na haar concert in de Plaza Live-concertzaal in Orlando (Florida). De man probeerde nog te vluchten, maar werd getackeld door Christina's broer. Na zijn laffe daad beroofde hij ook zichzelf van het leven.

Christina werd meteen overgebracht naar het plaatselijk ziekenhuis, waar ze vannacht overleed aan haar verwondingen. Dat bevestigde haar manager Heather Weiss. Over de identiteit en het motief van de dader is momenteel nog niets vrijgegeven.

Veel sterkte voor de familie, vrienden en omgeving van de fantastische zangeres. Wij zullen Christina altijd blijven bewonderen en zullen haar prachtige cover van'Titanium' en haar auditie bij 'The Voice' nooit vergeten.

Bron: Flair België, Robine van Tilburg

Lees ook:

Loes Van Look

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden