In de de uitzending van EO-programma Amazing Grace van afgelopen zondag droeg acteur Charly Luske een lied op aan zijn dochter Alice. Alice is het oudste kind van Charly Luske en Tanja Jess. Ze liet onlangs weten dat ze voortaan als vrouw door het leven gaat.
Supportive
Charly Luske besloot tijdens de Amazing Grace-aflevering het lied The Greatest Showman op te dragen aan zijn dochter Alice.
“We hebben twee zoons, en een van de twee is nu een transmeisje”, aldus de acteur. “Ik wil haar laten weten dat het oké is. Ik ben heel supportive, ook al begrijp ik daar als vader niet alles van. Maar ik doe mijn best. En ik steun de universele boodschap van het lied om voortaan wat minder hard naar alle anderen te oordelen.”
Tekst gaat verder onder de video.
View this post on Instagram
Lees ook
Zo lief: Bibi Breijman is bevallen van haar tweede kindje
Alice
Moeder Tanja Jess liet vorige week weten dat ze Alice allebei steunen. Ze vindt het belangrijk dat haar dochter alles op haar eigen manier kan onderzoeken en uitvinden. “Ik wil haar organisch haar weg laten vinden. Het is een proces waarin ze kleine stapjes maakt.”
Alice is werkzaam als model en timmert hard aan haar carrière. Op haar Instagram heeft ze een paar foto’s gedeeld van het modellenwerk dat ze heeft gedaan.
Dit bericht op Instagram bekijken
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.