Seks Beeld GettyImages
SeksBeeld GettyImages

Bedgeheimen: ‘Ik ben tegen dingen als porno of vrije seks, dus daar houd ik me ook niet mee bezig’

Nicole is 32 en werkt in de kinderopvang. Julian is ook 32 en rijschoolhouder. Ze zijn elf jaar samen.

Nicole

Aantal bedpartners: “Eén.”

Onze eerste keer: “Was in onze huwelijksnacht, acht jaar geleden. Julian en ik zijn beiden gelovig en hoewel het soms best lastig was, hebben we gewacht tot we getrouwd waren. Die eerste keer was een heleboel tegelijk: mooi, ontroerend, maar ook best eng en beladen.

Als je zo lang wacht is de drempel gewoon heel hoog, en vooral als je die dag getrouwd bent en doodop van alle emoties. Gelukkig ging het de dag erop al een stuk beter. Het mooie vind ik wel dat we echt alles samen hebben ontdekt.”

We vrijen: “Vooral in het weekend.”

Zijn mooiste lichaamsdeel: “Zijn hart. Maar zijn ogen zijn ook mooi, op zijn wimpers ben ik zelfs jaloers!”

Mijn favoriete standje: “Ik las laatst op de Flair-site iets over ‘de Pretzel’! Ik wist niet dat het zo heette maar ik heb het meteen geïntroduceerd, en nu is dat is dus mijn favoriete standje.”

Maar zo vrijen we het vaakst: “Meestal missionaris. Misschien saai, maar altijd lekker.”

Dit heb ik van hem geleerd: “We hebben elkaar alles geleerd, we hebben echt alles samen uitgevonden.”

Ik word helemaal wild als hij: “Thuiskomt na het voetballen en naar vers zweet ruikt. Julian heeft ook nog eens heerlijke kuiten en die komen lekker uit in zijn sportkleding.”

Dit heb ik nog nooit durven zeggen: “We vinden het belangrijk om honderd procent onszelf te kunnen zijn bij de ander, maar ik vind soms dat Julian dat net iets te ver doorvoert. Het irriteert me als hij met de deur open zit te poepen, bijvoorbeeld, of zijn teennagels knipt waar ik bij ben.”

Minpuntje: “Ik weet eigenlijk niet of het een plus- of een minpunt is, maar het eerste wat me te binnen schiet is dat we beiden geen vergelijkingsmateriaal hebben wat betreft seks met een ander.”

Ik droom weleens van: “Een vrijstaand boerderijtje… maar dat bedoel je vast niet? Haha. Qua seks heb ik niet echt veel dromen. We hebben een bevredigend seksleven en ik ben tegen dingen als porno of vrije seks, dus daar houd ik me ook niet mee bezig.”

Ik geef mijn seksleven een 8.

Julian

Aantal bedpartners: “Eén.”

Onze eerste keer: “Natuurlijk hebben we wel flink gerommeld van tevoren, maar met de echte coitus, zoals ik het maar even noem, hebben we gewacht. Als het aan mij had gelegen was het misschien al wel gebeurd nadat we verloofd waren, maar Nicole wilde wachten en dat respecteerde ik.”

We vrijen: “Keurig volgens het landelijk gemiddelde!”

Haar mooiste lichaamsdeel: “Haar hele vorm. Ze heeft een perfect zandloperfiguur.”

Mijn favoriete standje: “Ik zittend voor haar met haar benen over mijn schouders. Helaas krijgt zij dan snel last van maagzuur en dat is natuurlijk niet zo opwindend.”

Maar zo vrijen we het vaakst: “Missionaris of ik staande achter haar terwijl zij op bed geknield zit.”

Ik word helemaal wild als: “Ze me zachtjes met haar nagels kriebelt over mijn hele lijf.”

Dit heb ik van haar geleerd: “Dat zelfbeheersing iets moois is.”

Dit heb ik nog nooit durven zeggen: “Niets.”

Minpuntje: “Soms vraag ik me wel af of we niets missen doordat we beiden maar één partner hebben gehad, maar aan de andere kant: waarom zou je iets repareren wat niet stuk is?”

Ik droom weleens van: “Vrijen in het openbaar.”

Ik geef mijn seksleven een 8.

Deze ‘Bedgeheimen’ komt uit Flair 15-2023. Meedoen aan deze rubriek? Stuur een mailtje naar flair@dpgmedia.nl.

Redactie FlairGettyImages

Op alle verhalen van Flair rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@flair.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden