Skioord La Rosière is op Google Maps nog onvindbaar. Laten we hopen dat dit zo blijft want het is hier heerlijk rustig zoeven van de zonnige hellingen en struinen door de sprookjesachtige dorpjes, zo ondervond reisjournalist Chris Muyres. Ga deze plek nu verkennen met deze heerlijke aanbieding van Flair.
La Rosière
De ruime appartementen in chaletstijl van Les Balcons de la Rosière liggen in het wijkje Les Eucherts, een mooie mix van oude én nieuwe chalets. Het ligt direct aan de piste en is het startpunt van de skischool en de skiliften. Je vindt er restaurants, winkels, een bowling, ijsbaan en kinderclub. De hoofdstraat bereik je binnen vijf minuten rijden of tien minuten wandelen.
Chalet-appartementen
De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in vijf grote chalets, vrijwel direct aan de piste. Doordat ze verschillen in grootte, van één tot zeven slaapkamers, zijn ze geschikt voor met z’n tweeën, de hele familie of een groep vrienden. Het interieur is typische Savoyaards en er is een gezellige houtkachel. Les Balcons biedt haar gasten ook een eigen supermarktje, bar/restaurant, skishop, bakker en kiosk. Hierdoor is een halfpensionformule mogelijk of kun je alleen de diners reserveren.
Wat krijg je?
Boek je je wintersportvakantie
vóór 1 maart 2016, dan krijg je als Flair-lezeres voor alle weken in maart en april 10% korting op de huurprijs van je appartement. Zo kun je al een week verblijven met z’n tweetjes voor
€ 274 p.p.! Boek je ná 1 maart 2016,
dan krijg je 5% korting. Liever
volgend seizoen op wintersport naar La Rosière? Boek vóór 1 juli 2016 en
krijg 10% korting op alle weken in
het seizoen 2016/2017, behalve de schoolvakanties. Ga voor een
volledig prijsoverzicht naar: Frankrijkwintersport.nl/skivakantie/les-balcons-de-la-rosiere
Niet inbegrepen: bijdrage Calamiteitenfonds € 2,50 per boeking, reserveringskosten € 15 per boeking.
Reserveren
Deze speciale aanbieding kun je het beste telefonisch reserveren bij Het Frankrijk Huis in Haarlem, bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur, via tel. 023 5512291. Of stuur een e-mail naar info@frankrijkhuis.nl en vermeld dat het gaat om de Flair La Rosière -aanbieding. Zet je telefoonnummer erbij en Het Frankrijk Huis belt je terug.
Op deze aanbieding zijn de algemene reisvoorwaarden van toepassing.
Meer aanbiedingen:
– 4 dagen Parijs vanaf € 99 per persoon
– 3 dagen Amsterdam vanaf € 149 per persoon